pełna kontrola klimatu

na pokładzie

Webasto – synonim „domowego komfortu”

Wybierz ogrzewanie, klimatyzację lub jedno z rozwiązań okiennych firmy Webasto dla Twojej łodzi, a otrzymasz możliwość „całkowitej kontroli klimatu”, czyli doskonałe warunki na pokładzie przez cały rok. Od ponad 50 lat systemy ogrzewania i klimatyzacji Webasto wyznaczają globalne standardy w dziedzinie komfortu. Niezwykle bogate doświadczenie i fachowa wiedza specjalistów z firmy Webasto zdobyły zaufanie milionów zadowolonych użytkowników.

Niezależne testy dowodzą, że Webasto oferuje swym klientom najnowocześniejszą technologię. Mając na pokładzie oryginalne urządzenia Webasto, możesz liczyć na maksymalny komfort i wygodę. W każdym miejscu na świecie, do którego postanowisz popłynąć, jesteśmy zawsze blisko Ciebie – 5000 wykwalifikowanych partnerów i serwisantów Webasto w 40 krajach świata jest zawsze gotowych służyć Ci poradą, pomocą i wysokiej jakości usługami, z których słynie nasza firma.

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie.

 

 

Dbając o zapewnienie jak najszerszej gamy produktów dedykowanych dla segmentu marine – Webasto ma w swojej ofercie również bojlery, lodówki oraz akcesoria (przetwornice, ładowarki akumulatorów).

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą firmy Dometic - Waeco (lodówki, toalety, kuchenki i inne) - poniżej znajdują się linki, pod którymi można obejrzeć katalog produktów (wersja angielska).

Katalog on-line