komfort i bezpieczeństwo

w podróży

Komfort i bezpieczeństwo - także w autobusach!

Webasto to niezawodny partner dla podróżujących autobusami. Zimą, kiedy dzięki ogrzewaniu postojowemu podróż przebiega przyjemnie i komfortowo już od samego początku, latem, kiedy dzięki klimatyzacji Webasto nie czujemy zmęczenia upałem i wypoczęci możemy docierać do celu naszej podróży.

Dla współczesnego rynku motoryzacyjnego nazwa Webasto to synonim wysokiej jakości systemów grzewczych dla autobusów.

Webasto to niekwestionowany lider na rynku autobusowych systemów grzewczych. O pozycji Webasto świadczy nie tylko wysoka jakość oferowanych rozwiązań, ale także i liczby: do tej pory ponad 150 000 systemów grzewczych zamontowanych w autobusach to ogrzewania wyprodukowane przez Webasto.

Webasto oferuje szeroką gamę autobusowych systemów klimatyzacyjnych.

Kompaktowe klimatyzatory Webasto są łatwe w montażu, charakteryzują się dużą wydajnością chłodniczą.
Współpraca Webasto z największymi producentami autobusów owocuje wieloma ciekawymi projektami rozwiązań systemów klimatyzacyjnych. Webasto proponuje systemy klimatyzacyjne do wszystkich rodzajów autobusów, od małych miejskich poczynając, a na luksusowych turystycznych kończąc.

Webasto Petemar ma także w swojej ofercie luki autobusowe, lodówki, ekspresy do kawy oraz kompletne kuchnie autobusowe firmy FRENZEL, a także konwektory oraz toalety firmy Thetford.