komfort i bezpieczeństwo

w pracy

 

Ruszaj w trasę w komfortowym klimacie!

Webasto – światowa marka produktów do indywidualnego regulowania klimatu wewnątrz samochodu.

Webasto to jeden z wiodących producentów, oferujący w pełni zintegrowane rozwiązania grzewcze i chłodzące dla samochodów ciężarowych i użytkowych każdych rozmiarów. Zgodnie z naszą ideą, nasza linia uzupełniających się wzajemnie produktów gwarantuje zdrowy klimat i pełen komfort we wnętrzu pojazdu o każdej porze roku.

Miliony klientów polegają na naszym ponad 100-letnim doświadczeniu oraz fachowości; współpracujemy z uznanymi producentami ciężarówek, mamy także równie bogatą ofertę przeznaczoną na rynek wtórny. Dlatego dziś możesz liczyć na profesjonalizm firmy Webasto w zakresie optymalnego klimatu w samochodach ciężarowych.

Sprawdzona niezawodność:

Badania i rozwój (R&D) były dla nas niezwykle ważne już od początku działalności firmy Webasto i pozostaną kluczowym elementem naszych sukcesów w przyszłości. Zanim urządzenia Webasto zostaną dopuszczone do masowej produkcji, muszą spełnić wszystkie międzynarodowe normy i wymagania testów wytrzymałości. Dzięki naszym komorom klimatycznym, przeprowadzamy symulacje warunków ekstremalnych przy temperaturach od +80°C do -40°C.

 

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą firmy Dometic - Waeco przeznaczoną dla pojazdów użytkowych (katalog do pobrania w zakładce "Lodówki i akcesoria").