komfortowe wakacje

niezależnie od pogody

Nasz asortyment produktów dla samochodów kempingowych to zarówno systemy ogrzewania, jak i kuchenki zasilane olejem napędowym czy systemy schładzające. Nasze rozwiązania w zakresie ogrzewania wyznaczają standardy komfortu od ponad 50 lat. Zarówno fabrycznie montowane systemy, jak i urządzenia montowane oddzielnie zyskują miliony zadowolonych nabywców, którzy mogą polegać na naszym ogromnym doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy.

Podróżnicy z całego świata ufają technologii Webasto, szczególnie podczas wakacji. Nasze produkty zapewniają maksymalną niezależność i całkowity relaks podczas urlopu w plenerze: to fundament naszej koncepcji C5, czyli „Complete Cabin Climate Comfort Control” (pełna kontrola komfortu klimatu w kabinie). Idea ta jest gwarancją dobrego samopoczucia i relaksu o każdej porze roku i odzwierciedla nasze starania mające na celu zapewnienie komfortu i przyjemnego klimatu w Twoim samochodzie kempingowym.

Nasze produkty poddajemy regularnym testom w komorze klimatycznej, wystawiając je na działanie różnych, także ekstremalnych temperatur i warunków atmosferycznych. Dzięki temu, możemy doskonale przystosować je do potrzeb pojazdów rekreacyjnych.

Wszyscy nasi inżynierowie wiedzą co jest najważniejsze podczas wakacyjnych podróży i kierują się tym przy pracy nad urządzeniami. Członkowie naszego międzynarodowego zespołu ds. samochodów kempingowych regularnie testują produkty Webasto w praktyce – na pokładach pojazdów rekreacyjnych. W ten sposób sami mogą się przekonać jakie czynniki decydują o tym, czy urlop w plenerze będzie relaksującym i przyjemnym doświadczeniem.

Naszym priorytetem jest ciągłe udowadnianie, że zasługujemy na takie zaufanie. Dlatego stale tworzymy i testujemy nowe rozwiązania zapewniające komfort w samochodzie. Chcemy pozostać Twoim najlepszym towarzyszem wakacyjnych podróży i zawsze zapewniać Ci relaks i radość.

Zespół Webasto ds. Pojazdów Rekreacyjnych

Szczegółowe informacja dotyczące wszystkich produktów dedykowanych dla pojazdów kempingowych znajdą Państwo na tej stronie.

 

 

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą firmy Dometic - Waeco dedykowaną dla kamperów (klimatyzatory, systemy cofania, lodówki, kuchenki, opiekacze, zlewozmywaki, zmywarki, toalety, przetwornice, ładowarki i in.).

 

Katalog on-line