komfort i bezpieczeństwo

w podróży

 


Webasto to komfort w podróży przez 365 dni w roku!  Nasze produkty umożliwiają pełną kontrolę klimatu w pojeździe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Ogrzewanie postojowe

Ogrzewanie postojowe – witamy w przytulnym samochodzie

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że – gdy pierwsze zimne dni mamy za sobą – w naszych domach i biurach panuje przyjemne ciepło. Takie same, komfortowe warunki możemy stworzyć również w samochodzie, jeszcze zanim uruchomimy silnik i udamy się w drogę. Rozwiązanie takie zapewnia niezależne ogrzewanie postojowe - urządzenie, które ułatwia przetrwanie zimy wszystkim zmotoryzowanym.

 

 

Klimatyzacja

Klimatyzacja – standard w wyposażeniu samochodów

Często warunkiem zakupu auta (nawet niższej klasy) jest zobowiązanie się dealera do dostarczenia samochodu wyposażonego w klimatyzację. Urządzenie może być instalowane w fabryce na linii produkcyjnej, bądź też w specjalistycznych stacjach serwisowych. Webasto Petemar oprócz gotowych zestawów klimatyzacji  oferuje  dodatkowo narzędzia serwisowe oraz czesci zamienne.

 

 

Szyberdachy

Szyberdachy Webasto – otwórz się na życie

Nowoczesne panoramiczne systemy okien dachowych zapewniają ekscytujące uczucie otwartej przestrzeni. Nawet, gdy dach jest zamknięty – gwarantuje on jasne wnętrze pojazdu w letni dzień, romantyczny nastrój o zachodzie słońca i widok gwiaździstego nieba podczas nocnej podróży.

 

 

Lodówki samochodowe

Lodówki samochodowe i elektronika

Działka?! Kemping?! Wypad na żagle?! A może wakacyjna wyprawa?! Wszędzie tam lodówki i akcesoria samochodowe oferowane przez Webasto Petemar są niezastąpione!